Image default

تغییر لوگو مستر کارت راهکاری در حوزه برندینگ – لوگو جدید مسترکارت

تغییر لوگو مسترکارت راهکاری در حوزه برندینگ – لوگو جدید مسترکارت

مسترکارت , خرید مسترکارت , مسترکارت فیزیکی , لوگوی جدید مسترکارت , مستر کارت , مسترکارت در ایران

شرکت مسترکارت بعد از قریب به بیست سال فعالیت لوگوی خود را تغییر می دهد. کار طراحی لوگوی جدید مسترکارت را شرکت پنتاگرام برعهده گرفته است. بر اساس اطلاعات منتشر شده قرار است پاییز 2016 از لوگوی جدید مسترکارت بصورت رسمی رونمایی شود. یکی از مدیران کمپانی مستر کارت هدف اصلی تغییر لوگوی این شرکت را مدرن سازی مسترکارت و جداسازی آن از خدمات مالی اینترنتی صرف اعلام کرده است. این در حالی است که شمار زیادی از کارشناسان و تحلیلگران حوزه برندینگ اعتقاد دارند کمپانی مسترکارت خواهان یک لوگوی ساده و انعطاف پذیر که قادر به نشان دادن تمامی ابعاد خدمات این شرکت بوده اند و از این رو تصمیم به باز طراحی لوگوی آن گرفته اند.

مسترکارت , خرید مسترکارت , مسترکارت فیزیکی , لوگوی جدید مسترکارت , مستر کارت , مسترکارت در ایران

با وجود علاقه مدیران مسترکارت به باز طراحی لوگوی این شرکت و مدرن شدن آن، آنها از اهمیت لوگوی آشنای گذشته باخبر بوده و به هیچ عنوان قصد ندارند تغییرات اعمال شده در برند جدید این شرکت عمیق و رادیکال باشد. در این رابطه مدیر اجرایی شرکت مسترکارت معتقد است: «لوگوی مسترکارت در سراسر جهان شناخته شده بوده و بیش از 2 میلیارد و 200 میلیون کارت اعتباری این شرکت لوگوی آن را روی خود دارند، همچنین فروشندگان بسیاری با استفاده از لوگوی مسترکارت به مشتریان اعلام می کنند که پذیرای کارت های اعتباری این شرکت هستند.» وی افزود: «در حال حاضر آشنا بودن لوگوی پیشین مسترکارت برای ما از اهمیت فراوانی برخوردار بوده و ما قصد داریم المان های اصلی لوگوی قدیمی مان یعنی دو دایره ای را که بخشی از آنها برهم منطبق شده است در فرآیند بازطراحی آن حفظ کرده و ضمن استفاده از رنگ فعلی آنها عبارت مسترکارت را نیز در لوگوی جدید قرار دهیم.»

مسترکارت , خرید مسترکارت , مسترکارت فیزیکی , لوگوی جدید مسترکارت , مستر کارت , مسترکارت در ایران

در ارتباط با سخنان اخیر Raja Rajamannar در رابطه با حفظ عناصر اصلی لوگوی پیشین مسترکارت این شرکت در لوگوی جدید خود عبارت Master Card  را که درون دو دایر منطبق برهم نوشته شده، حفظ کرده و در لوگوی جدید از این عبارت در زیر دو دایره مذکور استفاده کرده است. همچنین عبارت Master Card که در لوگوی قدیمی با دو حرف بزرگ M و C نوشته می شد هم اکنون تماما با حروف کوچک و به صورت mastercard  نوشته می شود. اعمال تغییرات مذکور در شرایطی صورت می پذیرد که به عقیده Raja Rajamannar  عمده ترین تغییر ایجاد شده در لوگوی شرکت مسترکارت انتقال عبارت Master Card به زیر دو دایره منطبق برهم این شرکت بوده است. گفتنی است با وجود ایجاد تغییرات اخیر مدیران مسترکارت معتقدند به رغم تغییرات ایجاد شده برند جدید این شرکت، لوگوی معروف آن که از دو دایره منطبق بر هم تشکیل شده است همچنان در برند جدید این شرکت نیز مورد استفاده قرار گرفته و راهنمایی بسیار بزرگی برای مشتریان این شرکت محسوب می شود.

خرید مسترکارت

Related posts

شرکت مسترکارت به دنبال مجوز برای پرداخت های کشور چین

مسلم زند وکیلی

مسترکارت چیست ؟ با مسترکارت چه کارهایی می توان انجام داد؟

مسلم زند وکیلی

تفاوت و ویژگی انواع کارت های اعتباری بین المللی فیزیکی و مجازی

دلارام نورایی

ارسال دیدگاه