Image default

بالا گرفتن رتبه یونیون پی پس از ویزا کارت در بازار 22 تریلیون دلاری کارت های اعتباری

بالا گرفتن رتبه یونیون پی پس از ویزا کارت در بازار 22 تریلیون دلاری کارت های اعتباری

مسترکارت , خرید مسترکارت , مسترکارت فیزیکی , خرید مستر کارت , مستر کارت , مسترکارت در ایران

پس از شمارش کارت ها در سال 2010، که بزرگترین طرح سراسری در جهان بود، یونیون پی از ویزا پیشی گرفت و همچنین بزرگترین کارت پرداخت با ارزش در سال 2015 شد. کارت های پرداخت در سر تا سر جهان رشد 8 درصدی داشته است و به 13 بیلیون در 2015 رسیده است . تحقیقات جدیدی از سوی RBR نشان می دهد که تعداد کارت های اعتباری در گردش در سر تا سر جهان سال گذشته 8 درصد افزایش داشته و به 13 بیلیون رسیده است. اگر چه هنوز قابل توجه نیست، و از کاهش نرخ رشد 11 درصدی رکود بازار توسعه چین در سال 2014 پیروی می کند.

مسترکارت , خرید مسترکارت , مسترکارت فیزیکی , خرید مستر کارت , مستر کارت , مسترکارت در ایران

سریع ترین رشد در سال 2015 در خاورمیانه ، آفریقا و آسیا اقیانوسیه دیده شده که تعداد کارت ها به ترتیب 13 درصد و 10درصد افزایش داشته است ، که با ابتکارات خاص مالی هدایت می شوند.

یونیون پی ، ویزا و مسترکارت حساب 89 درصد هزینه های جهان

بر طبق مطالعات RBR و داده های کارت های پرداخت جهانی و پیش بینی برای 2021 ، یونیون پی چین در حال حاضر بزرگترین طرح از نظر ارزش کارت های پرداخت با اشتراک 37% از 21.6 تریبلیون دلار خرج شده در سال 2015 است و با توجه به 32 درصد در سال 2014 الان از ویزا با 32% و مسترکارت با 20% پیش است. براساس طرح شمارش کارت از سال 2010 تا پایان سال 2015 یونیون پی چین در حال حاضر بزرگترین بوده است 5.3 بیلیون کارت با برند یونیون پی وجود دارد که پایه حسابداری 41 درصد از کارت های سراسر جهان است.

مسترکارت , خرید مسترکارت , مسترکارت فیزیکی , خرید مستر کارت , مستر کارت , مسترکارت در ایران
یونیون پی ، ویزا و مستر کارت برای 89 درصد هزینه های سرتاسر جهان حسابداری می کنند و باقیمانده آن توسط طرح T&E (آمریکن اکسپرس،JCB و Diners Club) و کارت های بانک های محلی با برچسب های خصوصی است. با این حال در مناطق و کشورهای مختلف تفاوت قابل توجهی وجود دارد به عنوان مثال ایران به دلیل تحریم های بین المللی تنها از کارت های داخلی استفاده می کنند و JBC بیست و دو درصد از هرینه های بازار محلی ژاپن را شامل می شود. ویزا و مسترکارت بزرگترین طرح های بین المللی در خارج از چین هستند. در حالی رشد یونیون پی چشمگیر است، که یک دلیل آن می تواند از نتایج گسترش سریع بازار چین باشد. یونیون پی یک طرح عمدتا داخلی با سهم 5.5 درصد از پرداخت های خارج از چین است. در حالیکه ویزا و مسترکارت به ترتیب 50% و 31% از این سهم را فرماندهی می کنند. RBR’s  نظر داده است : با وجود گسترش سریع اخیر آنها، سهم یونیون پی تدریجی افزایش خواهد یافت و این یک حرکت رو به جلو به دلیل کاهش رشد اقتصادی در بازار های داخلی است علاوه بر این بازارهای چین برای بازیکنان خارجی بازشده است تا به انحصار یونیون پی در بانک های داخلی در ماه ژوئن 2015 اتمام داده شود.

خرید مسترکارت

Related posts

کانال تلگرام مسترکارت – کانال خرید مسترکارت راه اندازی شد

مسلم زند وکیلی

مسترکارت به دنبال راه اندازی ابزاری جهت بالا بردن پذیرش مسترکارت مجازی

دلارام نورایی

راهنمای شارژ مستر کارت قابل شارژ با استفاده از wallet

دلارام نورایی

ارسال دیدگاه